توضیحات محصول

کرم مناسب پوست های دارای جوش و آکنه

جوش یا همان آکنه یکی از بیماری های رایج پوستی به شمار می آید که بیشتر در سنین بین 11 الی 30 سال درگیر این بیماری پوستی می گردند. عمدتا دلایلی در بوجود آمدن آکنه در پوست صورت و بدن شما وجود دارد که می توان به برخی از این دلایل مانند: تجمع چربی زیر پوست، مشکلات هورمونی، باکتری هایی که موجب جوش های عفونی می گردند و استفاده لوازم آرایشی غیر استاندارد اشاره نمود.

شرکت سیب گل نیلی (اسموت درم) با کادری مجرب و کارآمد تحقیقات گستره و مشورت با شرکای اروپایی خود و بهره گیری از اکتیو ها و مواد اولیه شرکت های بنام دنیا مفتخر به تولید کرم ضد جوش و کنترل چربی سبوفان اسموت درم گردید و این محصول هیچگونه عوارض جانبی بعد از درمان برای پوست را نداشته و به پوست آسیب نمی رساند، توضیح اینکه حتما به صورت مرتب و منظم تا پایان بیماری استفاده گردد.

ترکیبات موثر:

dermapur hp
درماپیور اچ پی عصاره ی طبیعی گیاه عروس چمنزار اروپایی است که باعث سنتز آنتی بیوتیک های طبیعی پوست شده و رشد باکتری و ترشح چربی را کاهش می دهد. این کمپلکس محصول شرکت سیلاب فرانسه ضایعات التهابی را محدود و برای درمان پوست چرب و آکنه ای بسیار موثر می باشد.

TEA TREE OIL
روغن درخت چای جزو گیاهان بومی جنوب شرقی کوئینزلند و ساحل شمال شرقی نیوساوت ولز در استرالیا است که از حدود 100 سال پیش در استرالیا به عنوان یک ماده ی ضد التهاب و ضدعفونی کننده کاربرد فراوان دارد. این ماده و اثرات ضد قارچی و التهابی خود در درمان آکنه و التهابات پوستی اثرات بسیار موثری دارد.

GLYCOLIC ACID
این ماده از آنجا که یک ترکیب لایه بردار است و سلول های مرده را از بین می برد و منافذ پوست را باز می کند در غیر اینصورت سبوم (چربی پوست) در این منافذ جمع شده و باعث ایجاد و گسترش آکنه می شود و خاصیت حفظ رطوبت این ماده یک مزیت محسوب می شود زیرا خشکی شدید پوست باعث تولید بیش از حد چربی در پوست می گردد که خود این مساله شیوع آکنه را تشدید می نماید. گیلیکولیک اسید به طور غیر مستقیم در درمان غیر مستقیم انواع آکنه بسیار موثر می باشد.

ویژگی ها:

مناسب درمان انواع آکنه
لایه بردار ملایم و موثر
متعادل کننده چربی پوست و حفظ پی اچ مناسب
کمک به رفع جوش و جای جوش
جمع کننده منافذ پوست

روش مصرف:

صورت خود را با شوینده مناسب پوست چرب بشویید و کاملا خشک نمایید سپس روی مناطقی که دچار آکنه گردیده کرم را به آرامی ماساژ دهید تا جذب گردد.
مصرف 2 بار در روز این محصول توصیه می گردد. توضیح اینکه ممکن است هفته اول استفاده جوش در صورت نمایان شود ولی جای نگرانی نیست و از هفته دوم و سوم این جوش ها خشک شده و از بین می رود.

استفاده منظم کرم ضد جوش باعث سرعت در درمان قطعی می باشد.

توجه:

بعد از هربار مصرف درب بطری را بسته و دور از نور مستقیم خورشید در دمای زیر 30 درجه نگهداری گردد.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
از تماس با چشم خودداری گردد و در صورت تماس با آب فراوان شستشو داده شود.
در طول روز از کرم ضد آفتاب با اس پی اف مناسب استفاده شود.