توضیحات محصول

کرم ضدآفتاب چرب غیررنگی

مناسب پوست های چرب

اثرات مخرب نور خورشید ممکن است کار شما را به درمان های پوستی، تجویزات پزشکی و حتی عمل های جراحی بکشاند وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا و مرکز بین المللی تحقیقات سرطان سازمان بهداشت جهانی اشعه ماوراء بنفش خورشید و دیگر منابع مصنوعی مانند دستگاه های برنزه کننده و لامپ های خورشیدی را به عنوان عوامل سرطان زا معرفی کرده اند. شاید از خود بپرسید در میان کرمهای ضدآفتاب بهترین انتخاب کدام است. یک ضد آفتاب مناسب باید دارای 3 ویژگی باشد:

الف) طیف گسترده باشد و از پوست در برابر اشعه UVA و UVB محافظت کند.

ب) دارای SPF30 به بالا باشد.

ج) در برابر آب مقاوم باشد. پس می توان با انتخاب درست و استفاده منظم از ضد آفتاب پوست سلامتی خود را در برابر اشعه خورشید محافظت نمایید.

شرکت سیب گل نیلی با کادری مجرب و بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد اولیه و همکاری با شرکت های به نام و معتبر اروپا در مورد فورمولاسیون، مفتخر به تولید کرم ضدآفتاب سان درم اسموت درم مناسب پوست چرب گردید که علاوه بر کاور و محافظت پوست در برابر اشعه UVB و UVA ، چربی پوست را کنترل و آنزیم سبوم را مهار می نماید و در برابر تعرق و آب مقاوم بوده و تنها هنگام شستشو با مواد شوینده از روی پوست پاک می گردد.

روش مصرف

یک ربع قبل از خروج از منزل مقدار کافی از کرم ضد آفتاب ساندرم را روی پوست صورت و گردن خود زده و به آرامی ماساژ دهید، مصرف کرم را  هر 4 ساعت یک بار تجدید نمایید.

توجه

دور از دسترس کودکان قرار دهید.

بعد از هر بار مصرف درب تیوب را بسته و در دمای متعادل دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمائید.

این کرم صرفا جهت مصارف خارجی می‌باشد، از تماس با چشم خودداری گردد.

تاریخ انقضاء 3 سال پس از تولید.

ویژگی ها

حداکثر حفاظت پوست در برابر اشعه آفتاب

مقاومت بالا در برابر تعریق و شستشو

مهار آنزیم تولید سبوم

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو