توضیحات محصول

کرم ضدآفتاب رنگی شماره 1 (روشن)
مناسب پوست های چرب

اثرات مخرب نور خورشید ممکن است کار شما را به درمان های پوستی، تجویزات پزشکی و حتی عمل های جراحی بکشاند وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده آمریکا و مرکز بین المللی تحقیقات سرطان سازمان بهداشت جهانی اشعه ماوراء بنفش خورشید و دیگر منابع مصنوعی مانند دستگاه های برنزه کننده و لامپ های خورشیدی را به عنوان عوامل سرطان زا معرفی کرده اند. شاید از خود بپرسید در میان کرمهای ضدآفتاب بهترین انتخاب کدام است. یک ضد آفتاب مناسب باید دارای 3 ویژگی باشد:
الف) طیف گسترده باشد و از پوست در برابر اشعه UVA و UVB محافظت کند.
ب) دارای SPF30 به بالا باشد.
ج) در برابر آب مقاوم باشد پس می توان با انتخاب درست و استفاده منظم از ضد آفتاب پوست سلامتی خود را در برابر اشعه خورشید محافظت نمایید.
شرکت سیب گل نیلی با کادری مجرب و بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد اولیه و همکاری با شرکت های به نام و معتبر اروپا در مورد فورمولاسیون، مفتخر به تولید کرم ضدآفتاب سان درم اسموت درم مناسب پوست چرب گردید که علاوه بر کاور و محافظت پوست در برابر اشعه UVB و UVA چربی پوست را کنترل و آنزیم سبوم را مهار می نماید و در برابر تعرق و آب مقاوم بوده و تنها هنگام شستشو با مواد شوینده از روی پوست پاک می گردد. کرم ضدآفتاب ساندرم اسموت درم دارای پوشش مانند کرم پودری بوده و افرادی که از این ضدآفتاب استفاده می نمایند نیازی به مصرف کرم پودر ندارند.

روش مصرف:
یک ربع قبل از خروج از منزل مقدار کافی از کرم ضد آفتاب ساندرم را روی پوست صورت و گردن خود زده و به آرامی ماساژ دهید، مصرف کرم را هر 4 ساعت یک بار تجدید نمایید.

توجه:
دور از دسترس کودکان قرار دهید.
بعد از هر بار مصرف درب تیوب را بسته و در دمای متعادل دور از نور مستقیم خورشید نگهداری نمائید.
این کرم صرفا جهت مصارف خارجی می‌باشد، از تماس با چشم خودداری گردد.
تاریخ انقضاء 3 سال پس از تولید.

ویژگی ها:
حداکثر حفاظت پوست در برابر اشعه آفتاب
مقاومت بالا در برابر تعریق و شستشو
مهار آنزیم تولید سبوم
دارای رنگ کرم پودری متناسب با پوست

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو