توضیحات محصول

کرم روشن کننده و آبرسان حاوی ویتامین ث

لک های تیره، شل شدن پوست صورت، گردن . تیرگی پوست یکی از مشکلات شایع در پوست می باشد که دلایل مختلف مانند نور آفتاب ، جای جوش و زخم، لیزر و پیلینگ و انواع بیماری های پوستی که اغلب از استفاده ی محصولات آرایشی بی کیفیت به وجود می آید. کرم روشن کننده ویتامین ث اسموت درم علاوه بر کمک به ترمیم لک های پوستی در جوانسازی پوست و ترمیم لایه محافظتی پوست نیز می گردد و با افزایش تولید کلاژن باعث شفافی و درخشان شدن پوست شما نیز می گردد.

شرکت سیب گل نیلی افتخار دارد این محصول را با برند اسموت درم که با بهره گیری از مواد اولیه روز دنیا بوده و با فرمولاسیونی که با مشورت شرکای اروپایی خود داشته را تولید و در اختیار هموطنان ایرانی قرار دهد.

ترکیبات موثر:

LIPOSOME VITAMIN C
ویتامین ث موجود در کرم اسموت درم کلاژن و آلاستین را تسریع کرده و باعث صاف و سفت شدن پوست میگردد و از پیری زودرس پوست جلوگیری می نماید. خواص دیگر ویتامین ث موجود در کرم می توان به جلوگیری از تولید ملانین (تجمع رنگدانه ها) که باعث تغییر رنگ پوست و لکه های تیره می گردد اشاره نمود.

GLYCOLIC ACID
این ماده با نفوذ به لایه سطحی پوست سلول های مرده پوست را از هم جدا کرده و آنها را از بین می برد و به این ترتیب پوست تازه و جوان در لایه های پایینی که نرم تر بوده و ظاهری سالم تر دارد نمایان می شود. گلیکولیک اسید باعث تحریک بیشتر کلاژن روند تعویض سلول های پوست را تسریع کرده و باعث شادابی و صافی پوست نیز می گردد.
ویتامین ث این ماده با خاصیت آنتی اکسیدانی بوده که از التهاب جلوگیری نموده و با کاهش رادیکال های آزاد که باعث بیماری و پیری زودرس می شود بسیار مفید می باشد و باعث روشنتر و شفاف شدن پوست می گردد.

HYALURONIC ACID
به دلیل کاهش کلاژن و آلاستین، پوست دچار خشکی، پیری و ایجاد چین و چروک و از دست دادن حالت کشسانی بافت خود می شود.
ماده هیالورونیک اسید یک ماده موثر در ابرسانی و مرطوب نگه داشتن پوست است که در کاهش عمق چروک ها و جوانسازی و استحکام پوست نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و باعث کاهش چین و چروک و درخشش پوست می گردد.

ویژگی ها:

روشن کننده و شفاف کننده پوست
افزایش ساخت کلاژن و کمک به رفع چین و چروک پوست
محافظت از پوست در برابر رادیکال های آزاد
جوان کننده و شاداب کننده پوست
مناسب انواع پوست

روش مصرف:

صورت خود را با شوینده مناسب شستشو داده و کاملا خشک نمایید سپس مقدار کافی از کرم را روی صورت و گردن ماساژ داده و در زمان خروج از منزل حتما از کرم ضدآفتاب مناسب پوست خود استفاده نمایید. روزانه دوبار مصرف این کرم صبح و شب پیشنهاد می گردد.

توجه:

از تماس با چشم خودداری قرمایید.
دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
بعد از هربار مصرف درب تیوپ را بسته و دور از نور مستقیم خورشید و در دمای متعادل نگهداری شود.