توضیحات محصول

ژل بهداشتی بانوان

رسیدگی به ناحیه تناسلی و نکات بهداشتی درباره آن از مهمترین اقداماتی است که زنان باید در نظر داشته باشند هرگونه تغییر وضعیت در این ناحیه از بدن می تواند ناراحتی ها و مشکلات مختلفی را به وجود بیاورد، نظافت و رفع بوی بد واژن هم برای اغلب خانم ها مهم است از جمله تعادل PH در واژن، گرم و مرطوب بودن طولانی نشیمنگاه، روابط زناشویی، تعویض نکردن لباس زیر، استفاده از لباس زیر پلاستیکی، آب آلوده و مصرف آنتی بیوتیک های وسیع الطیف که باعث از بین رفتن  فلور طبیعی می شود و به دنبال تغییرPH در ناحیه دستگاه تناسلی قارچ رشد می کند.

 شرکت سیب گل نیلی با در نظر گرفتن تمام این عوامل و کمک از تیم متخصص و مواد موثر روز دنیا مفتخر به تولید ژل بهداشتی بانوان اسموت درم گردید. این محصول جهت پیشگیری از عفونت و رفع عفونت فرموله گردیده که استفاده آن برای سنین 12 سال به بالا توصیه می گردد.

ترکیبات موثر:

    BISABOLOL

یک ترکیب ضد التهابی و میکروبی معطر می باشد که ازپوست بدن در برابر اثرات ناشی از استرس های روزانه که باعث ایجاد مشکلات می نماید جلوگیری می کند آژانس نظارتی آلمان برگیاهان استفاده از این ماده را برای درمان التهاب و حساسیت های پوستی تصویب نموده است.

    CALENDULA EXTRACT

این ترکیب کمک شایانی به درمان درماتیت می نماید و در درمان آزردگی های جلدی ناشی از خراش ها و بریدگی های سطحی بسیار موثر می باشد و از خشکی و ترک پوست نیزجلوگیری می نماید.  

     PIROCTONE OLAMINE

پیروکتون اولامین به علت تاثیر بهتر و فاقد عارضه بودن جایگزین دیگر مواد ضد میکروبی گردیده که که از التهاب و خارش و همچنین پوسته پوسته شدن جلوگیری می نماید.

    DEXPANTHENOL

ویتامین ب 5 یکی از ویتامین های بسیار مهم و مفید برای پوست می باشد که از خشکی پوست جلوگیری کرده و باعث لطافت و نرمی پوست می گردد.

    CLIMBAZOLE 

کلیمبازول یک ضد قارچ موضعی است که در جلوگیری از خارش و التهاب بسیار موثر می باشد.

ویژگی ها

     تنظیم PH ناحیه خارجی دستگاه تناسلی

     عدم ایجاد حساسیت

      جلوگیری از ایجاد عفونت های دستگاه تنا سلی

     رفع بوی نا مطبوع واژن

     سازگار با باکتری های مفید موضع

     فاقد سولفات، مواد قلیایی، نمک، پارابن

     جهت مصرف دوشیزگان و بانوان

روش مصرف

قبل از استفاده دستهای خود را خوب بشوئید ناحیه تناسلی را با آب مرطوب کرده مقداری از ژل را با دست بر روی موضع بمالید و بعد از یک دقیقه موضع را با آب کافی و ولرم بشوئید سپس خشک نمائید.

موارد مصرف

    به صورت روزانه

    قبل و بعد از مقاربت

    قبل و بعد از شنا یا هر ورزشی که موجب تعرق می شود

    برای رفع بوی نا مطبوع دوران قاعدگی

    قابل استفاده در دوران بارداری و شیر دهی و قاعدگی

     جهت رفع خارش و سوزش و التهاب دستگاه تناسلی

    ضد قارچ و باکتری

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو