شامپو سر و بدن

«مناسب دختران»

افزایش ضخامت و درخشندگی مو؛ فاقد مواد آلرژی‌زا و قلیایی؛ بدون اشک و سوزش چشم؛ جلوگیری از خشکی و حساسیت پوست؛ نرم و براق شدن مو و رفع پیچ خوردگی موها؛ فاقد سولفات، نمک، پارابن و سیلیکون؛ مناسب جهت مصرف نوزاد و کودک.

شامپو سر و بدن

«مناسب پسران»

افزایش ضخامت و درخشندگی مو؛ فاقد مواد آلرژی‌زا و قلیایی؛ بدون اشک و سوزش چشم؛ جلوگیری از خشکی و حساسیت پوست؛ نرم و براق شدن مو و رفع پیچ خوردگی موها؛ فاقد سولفات، نمک، پارابن، سیلیکون؛ مناسب جهت مصرف نوزاد و کودک.

شامپو بدن

«مناسب پوست‌های حساس»

کمک به درمان بيماری‌های قارچی و پسوريازيس؛ کمک به رفع جوش‌های پوست بدن؛ رفع خشکی و حساسيت و لطافت پوست؛ جلوگيری از خارش و قرمزی پوست بدن؛ جلوگیری از تعرق و بوی نامناسب بدن؛ فاقد اس ال اس؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان.

شامپو روزانه

«مناسب انواع موها»

ضد قارچ و ضد حساسیت؛ آبرسان و تامین کننده رطوبت کافی برای مو؛ جلوگیری از وز شدن مو؛ تقویت کننده پیاز مو؛ براق کننده و نرم کننده موی سر؛ فاقد اس ال اس؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان.

شامپو کراتین

«مناسب موهای کراتینه و دکلره شده»

مخصوص موهای کراتینه و دکلره شده؛ آبرسان قوی به ساقه مو صاف کننده و حالت دهنده مو؛ جلوگیری از ریزش و نازک شدن مو؛ تقویت ریشه و ساقه مو؛ فاقد سولفات، نمک و پارابن؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان.

شامپو کنترل کننده چربی

«مناسب موهای چرب»

مواد فعال و ملایم سطحی تنظیم کننده سبوم و پیشگیری از ایجاد واکنش‌های سبوریک و گره در موها؛  کاهش چربی مو و پوست سر و از بین رفتن خارش ناشی از آن؛ متعادل کننده چربی مو و پوست سر و پاک کننده عمقی؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان.

شامپو ضد ریزش

«مناسب موهای خشک»

کمک به رفع ریزش موی سر؛ افزایش جریان خون مویرگی پوست سر و تقویت پیاز مو؛ براق کننده و نرم کننده و شاداب کننده مو و پوست سر؛ ترمیم موهای خشک و آسیب دیده و پیشگیری از وز شدن و گره خوردن موی سر؛ فاقد اس ال اس؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان.

شامپو ضد ریزش

«مناسب موهای چرب»

کمک به رفع ریزش موی سر با علل مختلف؛ تقویت و رشد فولیکول‌های ضعیف موهای سر؛ افزایش جریان خون مویرگی پوست سر و تقویت پیاز مو؛ کنترل و کاهش ترشحات چربی پوست سر؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان.

نرم کننده مو

«مناسب موهای خشک و وز»

خنثی کننده الکتریسیته ساکن مو؛ جلوگیری از پیچ خوردگی و وز مو؛ خوش حالتی و شانه پذیری مناسب؛ ایجاد نرمی و لطافت مو؛ فاقد اس ال اس؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان.

شامپو ضد شوره

«مناسب انواع شوره»

رفع کامل انواع شوره‌های چرب و خشک؛ جلوگيری و کمک به رفع خارش، قرمزی و التهاب پوست سر؛ جلوگيری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌های مولد شوره سر؛ پيشگيری از ايجاد مو خوره؛ تنظيم ‌کننده ترشحات غدد چربی پوست سر؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان.

شامپو موهای رنگ شده

«مناسب موی رنگ شده و آسیب دیده»

تثبیت و ماندگاری رنگ مو؛ محافظ موهای رنگ شده در برابر اشعه UV نور خورشید؛ ترمیم موهای رنگ شده و آسیب دیده؛ رطوبت رسان ساقه مو و حالت دهنده؛ کمک به درمان موخوره و درخشندگی مو؛ فاقد اس ال اس؛ مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان.

شامپو حاوی کراتین 350 میل​

«مناسب موهای کراتینه و دکلره شده»​

مخصوص موهای کراتینه و دکلره شده آب رسان قوی به ساقه موصاف کننده و حالت دهنده موجلو گیری از ریزش و نازک شدن موتقویت ریشه و ساقه مو مناسب جهت مصرف بانوان و آقايانفاقد سولفات-نمک-پارابن

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو