توضیحات محصول

کنترل کننده چربی پوست و موی سر
شامپو مناسب موهای چرب

در بعضی مواقع حالت چرب، براق و روغنی به خود می گیرد. این پدیده به دلیل ترشح بیش از حد چربی غدد سبابه موجود در پوست به وجود می آید که در بیشتر مواقع موجب خارش و اگزما و قرمزی پوست سر می گردد. عوامل زیادی در به وجود آمدن این مشکل می توان اشاره نمود از جمله استرس، رژیم های نامتعادل و آلودگی زیست محیطی که با انتخاب یک شوینده مناسب که پوست تحریک شده را تمیز کرده و بیش از حد غدد سبابه را تحریک نکند و چربی سبوم را کنترل کند این مشکل را برطرف نمود. شرکت سیب گل نیلی با بهره گیری از کادری مجرب و بهره گیری از دستاورد های روز دنیا در زمینه مواد اولیه مفتخر به تولید شامپوی رگوفان اسموت درم گردید که این محصول علاوه بر کنترل چربی پوست سر به درمان بیماران مبتلا به درماتیت سبورئیک کمک می نماید.

ترکیبات موثر

SALICYLIC ACID

اسید سالسیلیک به عنوان یک ترکیب لایه بردار و کراتولیتیک نقش موثر در لایه برداری سلولهای مرده پوست سر دارد و با کاهش چربی پوست سر از خارش و التهاب پوست سر جلوگیری می نماید.

ZINC PCA

زینک پی سی ای یک ترکیب بسیار موثر کنترل کننده ترشحات غدد سبابه (غدد چربی) به حساب می آید که این ترکیب منجر به تنظیم ترشحات  چربی و التهاب پوست سر می گردد.

PEPPERMINT EXTRACT 

عصاره نعنا فلفلی برای رفع خارش و کمک به درمان سبورئیک بسیار موثر می باشد و باعث کاهش چربی پوست سر می گردد و از خارش و التهاب پوست سر جلوگیری می نماید.

THYM EXTRACT

عصاره آویشن در کاهش و تنظیم ترشحات چربی پوست نقش به سزایی دارد و با کاهش چربی پوست سر از ایجاد شوره در پوست سر جلوگیری نموده و باعث گردش خون در ریشه مو می شود و از ریزش زود هنگام جلوگیری می نماید.

SALVIA OFFICINALIS EXTRACT

عصاره مریم گلی غدد چربی پوست سر را تنظیم می نماید و از ایجاد خارش و شوره که بر اثر چربی پوست سر ایجاد می شود جلوگیری می نماید.

TEA TREE EXTRACT

عصاره چای سبز دارای اثرات قابض و ضد التهابی و میکروبی می باشد و با کنترل و کاهش چربی پوست سر کمک شایانی به درمان بیماران مبتلا به درماتیت سبورئیک که بر اثر چربی و جذب آلودگی های محیطی بر پوست سر ایجاد شده می گردد.

ویژگی ها:

مواد فعال و ملایم سطحی تنظیم کننده سبوم و پیشگیری از ایجاد واکنش های سبوریک و گره در موها

کاهش چربی مو و پوست سر و از بین رفتن خارش ناشی از آن

متعادل کننده چربی مو و پوست سر و پاک کننده عمقی

مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

فاقد اس ال اس

روش مصرف:

پس از خیس نمودن کامل موها به مقدار کافی از شامپوی رگوفان اسموت درم را روی سر و موها بمالید و به آرامی ماساژ دهید سپس آبکشی نمایید. این عمل را در هر بار استحمام 2 بار تکرار نمایید. در طول درمان هفته ای 3 الی 4 بار از این شامپو استفاده نمایید و بعد از درمان کامل هفته ای 2 بار استفاده از شامپوی رگوفان اسموت درم توصیه می گردد.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو