توضیحات محصول

نرم کننده موی سر

همه ما دوست داریم که موهای پر پشت و خوش حالتی داشته باشیم اما متاسفانه همه از داشتن چنین شرایطی برخوردار نیستند و از این مشکل رنج می برند، پوست و موی سر به دو دسته چرب و خشک تقسیم می شوند که می توان با انتخاب صحیح از شوینده ها این مشکلات را رفع نموده و حالت موها را به شرایط دلخواه باز گردانید، شرکت سیب گل نیلی با کادر مجرب خود و بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد اولیه و فرمولاسیون مفتخر به تولید نرم کننده موهای خشک و وز آسیب دیده گردید که علاوه بر طراوت بخشی به مو حالت ابریشمی را به مو می دهد و ساقه مو را تقویت و مستحکم می سازد و از وز شدن و گره خوردن مو جلوگیری می نماید و حالت پذیری را به موها باز می گرداند.

ترکیبات موثر

CETRIMORIUM CHOLORIDE

این ترکیب باعث درخشندگی مو شده و بار منفی موی سر را خنثی می نماید و باعث شانه پذیری مو نیز می شود.

CAFFEIN

کافئین موجود در نرم کننده کالرفان اسموت درم موجب حفظ فولیکول های مو در برابر آثار مخرب DHT (نازک شد موی سر) می شود.

HAZELNUT

مقادیر زیادی ویتامین B5 و اسیدهای چرب موجود در روغن فندق باعث می شود مو در برابر اشعه خورشید محفوظ بماند و روغن فندق کمک شایانی در درمان موخوره ایفا می نماید و باعث نرم و صاف شدن موها به طور یکنواخت می گردد.

DEXPANTHENOL

پرو ویتامینB5 یک ترکیب موثر برای رساندن رطوبت کافی به پوست و موی سر به شمار می آید که باعث جلوگیری از حالت شکننده شدن و یا وز شدن موی سر می شود.

SILK PROTEIN

پروتئین ابریشم یکی از موثرترین ترکیبات برای نگهداری موی سر می باشد که با ایجاد یک لایه روی تارهای مو از آسیب های محیطی بر روی موی سر جلوگیری می نماید و باعث درخشش و نرمی موی سر می گردد.

ARGANIA OIL

روغن آرگان از میوه ی درختی به نام آرگان که بومی کشور مراکش است تهیه می گردد. روغن ارگان دارای مقدار زیادی اسید چرب ویتامین A، ویتامین C، ویتامینE، امگا 6 و 9 آنتی اکسیدان و لینولئیک اسید است. این روغن در برابر اکسید شدن مقاوم است و باعث نرمی لطافت مو شده و از موخوره و وز شدن و گره خوردن مو جلوگیری می نماید.

ویژگی ها

خنثی کننده ی الکتریسیته ساکن مو

جلوگیری از پیچ خوردگی و وز مو

خوش حالتی و شانه پذیری مناسب

ایجاد نرمی و لطافت مو

مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

فاقد اس ال اس

روش مصرف

پس از شستشو کامل موها توسط شامپو به مقدار کافی از نرم کننده ی کالر فان را به موهای خود مالیده و به آرامی به مدت 2 الی 3 دقیقه ماساژ دهید و سپس آبکشی کنید. برای نتیجه بهتر می توانید قبل از استفاده از نرم کننده با شامپوی کالرفان اسموت درم مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده موهای خود را شستشو دهید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو