توضیحات محصول

شامپوی موهای ریزش دار

مناسب موهای چرب

موی انسان از یک ترکیب پروتئینی به نام کراتین ساخته شده . ریزش روزانه 50 تا 100 عدد تار مو ریزش طبیعی محسوب می شود. به طور کلی هر تار مو دارای یک سیکل سه مرحله ای است. فاز اول رشد ( اناژن) که مو شروع به رشد و فعالیت می کند فاز دوم استراحت (کاتاژن) که فعالیت فولیکولها کمتر شده ولی با ریشه ارتباط قطع نمی شود و فاز سوم ریزش (تلوژن) که مرحله پایان چرخه مو می باشد. به صورت طبیعی هر فرد بالغ 80% موها در فاز رشد 10% در فاز استراحت و 8% در فاز ریزش موهایشان می باشد. عوامل زیادی باعث می گردند که درصد فاز رشد و استراحت مو را پایین آورده و درصد فاز ریزش را بالا ببرند از جمله این موارد می توان به وراثت، عوامل هورمونی، بیماری های قارچی پوست سر، عوامل محیطی، بازداری، تغذیه و عوامل دیگر می توان اشاره نمود و با توجه به عوامل مختلف در ریزش و آسیب مو باید با ریشه یابی علل آن را پیدا نمود و سعی در کاهش علل آن داشت. آنچه در این بین ضروری به نظر می رسد استفاده از شامپوی مناسب که علاوه بر شویندگی قادر به کمک مهار ریزش و ترمیم مو و پوست سر آسیب دیده و تقویت ریشه و پیاز مو را داشته باشند.

شرکت سیب گل نیلی با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد موثر، مفتخر به تولید شامپوی تقویت کننده و ضد ریزش فورتیفان اسموت درم مناسب افراد با موهای چرب گردید که حاوی جدیدترین و اثر بخش ترین ترکیبات ضد ریزش و مهار پوست سر می باشد که علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف ایجاد تعادل در ترشح چربی از غدد سبابه پوست سر می گردد.

ترکیبات موثر

CAFFEINE

کافئین موجود در شامپوی فورتیفان اسموت درم موجب حفظ فولیکول های مو در برابر آثار مخرب DHT (نازک شدن و ریزش موی سر) می شود و با افزایش گردش خون در اطراف فولیکول ها باعث رشد و ترمیم ریزش موی زودرس می شود.

APIGENIN

به عنوان مهمترین اسید آمینه ضروری ضمن تقویت ریشه مو باعث افزایش مقاومت فولیکول های مو در برابر آسیب های محیطی و کمک زیادی به رشد موهای سالم می نماید.

OLEANOLIC ACID

این ماده ضمن مبارزه با فولیکول پیری و تقویت ریشه مو خواص آنتی اکسیدانی دارد که برای مو بسیار مفید می باشد و باعث جلوگیری از آسیب های ناشی از DHT می شود.

BIOTINOYL TRIPEPTIDE1

این ماده فولیکول های مو را تحریک کرده و گردش خون را در پوست سر بالا می برد و موجب تقویت ریشه مو و رویش آن می گردد.

SAW PALMETTO

عصاره گیاهی به همین نام که از گیاهان بومی آمریکا محسوب می گردد. تحقیقات نشان داده که این ماده آنزیم 5 آلفاردوکتاز که عامل تبدیل تستوسترون به DHT می باشد را مسدود می کند و باعث جلوگیری ریزش مو و رویش مجدد مو می شود.

GINGKO EXTRACT

یکی از قدیمی ترین گونه های گیاهی به جا مانده در جهان که قدمت این گیاه بیش از 200 سال تخمین زده شده عصاره این گیاه سرشار از فلاوونوئیدها می باشد که به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی فولیکول های مو را در برابر آسیب های محیطی محافظت می نماید.

ROSEMARY EXTRACT

عصاره رزماری باعث کاهش مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون بر ریشه مو شده و خون رسانی به ریشه مو را افزایش می دهد و حاوی امگا 6 و آنتی اکسیدان و خاصیت ضد قارچ و باکتری این ماده باعث کاهش ریزش مو و رویش مجدد مو می گردد.

SAGE EXTRACT

عصاره این گیاه یک ترکیب بسیار اثر بخش و مفید برای مو و پوست سر می باشد. این ماده باعث کنترل غدد چربی پوست سر می شود و ریزش مو و خارش پوست سر که به دلیل ترشحات چربی پوست سر به وجود آمده را درمان می کند.

OAT AMINO ACIDS

یکی از ماده های بسیار مفید و قوی که سلول های مرده پوست سر را از بین برده و باعث افزایش جریان خون در ریشه مو می شود و با کنترل غدد چربی پوست سر PH سطح پوست سر را متعادل می سازد.

ویژگی ها:

کمک به رفع ریزش موی سر با علل مختلف (انروژنتیک و غیر آندروژنتیک)

تقویت و رشد فولیکولهای ضعیف موهای سر

افزایش جریان خون مویرگی پوست سر و تقویت پیاز مو

کنترل و کاهش ترشحات چربی پوست سر

مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

فاقد اس ال اس

روش مصرف:

پس از خیس نمودن کامل موها به میزان کافی از شامپوی فورتیفان اسموت درم بر روی کف سر و موها مالیده و به آرامی به مدت دو دقیقه ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید. در طی هر بار استحمام این عمل را دو بار تکرار نمایید و بعد از استحمام موها را با حوله به آرامی خشک نمایید . برای جلوگیری از ریزش مو و استحکام ریشه مو و طراوت موها در هفته سه بار استفاده از شامپوی فورتیفان اسموت درم به مدت نامحدود توصیه می گردد.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو