توضیحات محصول

شامپو ضد شوره

مناسب انواع شوره

شوره یا سبوره از مشکلات شايع پوست سر محسوب مي گردد. افزايش سرعت رشد سلول های پوست سر با ريزش زياد سلول هاي مرده منجربه بروز شوره مي گردد و يکي  اصلي و موثرترين قارچ ها که باعث شوره مي شود درماتیت سبورئیک (اگزمای سبوره ) نام دارد که فعاليت زياد اين قارچ باعث شوره به همراه خارش و التهاب مي گردد دليل بعدي که مي توان به آن اشاره نمود سبوم ترشح شده از غدد سباسه است که باعث نرمي موها و پوست سر مي گردد اما تجمع چربي ها باعث جذب باکتري و غبار و دوده و سلول هاي مرده بر روي موها و پوست سر مي گردد که خود عامل بروز شوره و حساسيت پوست سر مي باشد.

شرکت سيب گل نيلي با تحقيقات متخصصين زبده و مجرب خود و به کار گيري مواد موثر و به روز دنيا مفتخر به توليد شامپوي ضد شوره کراتوفان اسموت درم گرديدکه اين محصول علاوه بر درمان کامل انواع شوره مقاوم به درمان خشک و چرب باعث ترميم خارش و قرمزي پوست سر نيز مي شود.

ترکیبات موثر

    ICHTHYOL

اين ماده علاوه بر اثر ضد قارچي داراي خواص ضد باکتري و آرامبخش و ضد التهابي نيز مي باشد که مي تواند موجب تخفيف علائم بيماري نظير خارش و قرمزي ناشي از عوامل قارچي باشد.

    PIROCTONE OLAMINE

پيروکتون اولامين به علت تاثير بهتر و فاقد عارضه بودن جايگزين زينک پيريتيون در شامپوهاي ضد شوره شده است اين ماده به عنوان يک ترکيب ضد قارچ و ضد باکتري پوست سر را در برابر ميکرو ارگانيسم هاي بيماري زا محافظت مي نمايد و به عنوان يک ترکيب ضد شوره در کاهش التهاب پوست سر و رفع پوسته پوسته شدن پوست سر موثر است.

    SALICYLIC ACID

اسيد ساليسيليک به عنوان يک ترکيب لايه بردار و کراتوليتيک نقش موثري را در رفع شوره هاي چسبنده پوست سر ايفا مي کند. اين ماده با لايه برداري موثر سلولهاي مرده، سطح پوست را پاک نموده و مانع از تشکيل شوره بر روي پوست سر مي گردد.

    SODIUM SHALE OIL

يک ترکيب ضد قارچي و باکتري مي باشد که از پوست سر در برابر عوامل بيماري زا محيطي که باعث شوره سر مي گردند محافظت مي کند.

    BISABOLOL

يک ترکيب ضد التهابي وضد ميکروبي معطر مي باشد که در درمان شوره سر و محافظت از پوست سر در مقابل اثرات ناشي از استرس هاي روزانه تاثير بسزايي دارد. آژانس نظارتي آلمان برگياهان استفاده از اين ماده را براي درمان التهاب پوست سر تصويب نموده است.

    TEA TREE EXTRACT

عصاره برگ چاي سبز اثرات قابض و ضد ميکروبي است و مانع تشکيل شوره روي پوست سر مي گردد. اثرات ديگر عصاره برگ چاي سبز اثرات ضد التهابي آن مي باشدکه کمک شاياني به درمان بيماران مبتلا به درماتيت سبورئيک مي نمايد.

    LAVENDER EXRACT

قدمت گياه اسطوخودوس به 2500 سال قبل بر مي گردد عصاره اين گياه با خاصيت ضد باکتري و ضد التهابي براي جلوگيري و درمان شوره سر بسيار موثر بوده و خواص ضد التهابي اين ترکيب باعث کاهش خارش و قرمزي پوست سر نيز مي گردد.

    PEPPERMINT EXTRACT

عصاره نعنا فلفلي يک ترکيب ضد التهابي و ضد قارچي مي باشد که براي رفع شوره سر موثر بوده و خواص ضد التهابي و ضد خارش اين ماده کمک شاياني به درمان بيماران مبتلا به درماتيت سبورئيک مي نمايد.

ویژگی ها

رفع کامل انواع شوره هاي چرب و خشک مقاوم به درمان

جلوگيري وکمک به رفع خارش و قرمزي و التهاب پوست سر

جلوگيري از رشد باکتريها و قارچ هاي مولد شوره سر

پيشگيري از ايجاد موخوره

تنظيم کننده ترشحات غدد چربي پوست سر

مناسب جهت مصرف بانوان و آقايان

فاقد اس ال اس

روش مصرف

پس از خيس نمودن کامل موها به ميزان کافي از شامپوي کراتوفان اسموت درم بر روي کف سر و موها ماليده و به مدت دو دقيقه به آرامي کف سر و موها را ماساژ دهيد و سپس آبکشي کنيد. (در طي هر بار استحمام اين عمل را دو بار تکرار نماييد) و بعد از استحمام موها را با حوله به آرامي خشک نماييد. در طول درمان حداقل چهار بار در هفته و بعد از درمان دو بار در هفته از شامپوي کراتوفان اسموت درم به مدت نامحدود استفاده نماييد.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو