توضیحات محصول

شامپو بدن

مناسب پوست های حساسش

رشد انواع قارچ هاي مضر بر روي پوست بدن باعث عفونت قارچي پوست مي شود. قارچ هاي پوستي به دو دسته تقسيم مي شوند که عبارتند از:

1- عفونت درماتوفيت 2- عفونت هاي مخمرکه در اکثر موارد اين عفونت ها در پوست با خارش، قرمزي، تغيير رنگ پوست، جوش و پوسته پوسته شدن پوست همراه است. چيزي که در اين ميان براي درمان اين عفونت هاي پوستي بسيار مهم است استفاده از شوينده هاي ضد قارچي و ضد حساسيت مناسب مي باشد.

شرکت سيب گل نيلي بعد از تحقيقات گسترده و به کار گيري متخصصين مجرب و کار آمد و بهره گيري از دستاوردهاي روز دنيا در خصوص مواد موثر مفتخر به توليد شامپوي بدن ضد قارچ و ضد اکنه اکوفان اسموت درم گرديد که اين شامپو علاوه بر کمک به درمان پوست هاي قارچ دار و اکنه از تعرق زياد و بوي نامناسب بدن نيز جلوگيري کرده و لطافت و شادابي به پوست مي دهد.

ترکیبات موثر

    LCHTHYOL

اين ماده به عنوان يک ترکيب ضد قارچ و ضدباکتري مي باشد و کمک به بيرون کشيدن عفونت وميکروب و غدد زير پوستي وجلوگيري از جوش و نيز براي کمک به درمان بيماري پسوريازيس بسيار موثر است.

    PIROCTONE OLAMINE

پيروکتون اولامين به علت تاثير بهتر و فاقد عارضه بودن جايگزين مواد دیگر ضد قارچي در شامپوهاي ضد قارچ شده اين ماده به عنوان يک ماده ضد قارچ و ضد باکتري مي باشد که باعث کمک به درمان قارچ هاي بدن نموده و از ايجاد اکنه در پوست جلوگيري مي نمايد و نيز از تعرق زياد بدن جلوگيري کرده و باعث بر طرف شدن بوي نا مناسب بدن مي شود.

     SALICYLIC ACID

اين ترکيب با لايه برداري وکراتوليتيک نقش موثري بر پوست بدن دارد اين ماده با خاصيت لايه برداري، سلول هاي مرده را از پوست جدا کرده و باعث طراوت پوست مي گردد و از ايجاد اکنه، خارش و قرمزي پوست جلوگيري کرده و نيز بوي نا مناسب بدن را بر طرف مي نمايد.

    SODIUM SHALE OIL

اين ماده با ترکيب ضد قارچ و ضد باکتري به درمان بيماري هاي قارچي پوستي کمک کرده و از ايجاد اکنه جلوگيري مي نمايد و همچنين به درمان بيماري پسوريازيس نيز کمک شاياني مي کند.

    BISABOLOL 

اين ماده يک ترکيب معطر با خاصيت ضد التهابي و ضد باکتري که براي پوست بسيار مهم است که در درمان و محافظت پوست در برابر اثرات ناشي از استرس روزانه نقش بسزايی دارد آژانس نظارتي آلمان بر گياهان استفاده از اين ماده را براي درمان التهاب پوست تاييد و تصويب نموده است.

    TEA TREE EXTRACT

عصاره برگ چاي سبز داراي اثرات قابض و ضد ميکروبي است و اثرات ضد التهابي و ضد خارش آن کمک شاياني به درمان بيماران مبتلا به درماتيت سبورئيک مي نمايد.

    LAVENEDER EXTRACT

قدمت گياه اسطوخودوس به 2500 سال قبل بر مي گردد. عصاره اين گياه به علت خواص ضد قارچی و ضد التهابي کمک شاياني به درمان بيماري هاي قارچي پوست مي نمايد همچنین به درمان جوشهاي بدن و خارش پوست و بيماري پسوريازيس نيز کمک مي نمايد.

    PEPPERMINT EXTRACT

عصاره نعنا فلفلي به علت دارا بودن خواص ضد التهابي وضد قارچي کمک به درمان اکنه مي نمايد و به علت خاصيت ضد التهابي باعث تعرق کمتر و بر طرف نمودن بوي نامناسب بدن مي گردد همچنين کمک زيادي به درمان حساسيت هاي پوستي از قبيل خارش و قرمزي پوست نيز مي نمايد.

     AVOCADO OIL

ميوه آووکادو يکي از ميوه هاي بومي کشور امريکا مي باشد که به علت خواص فراوان آن در صنعت آرايشي و بهداشتي کاربرد فراواني دارد روغن اين ميوه سرشار از ويتامين هاي گروه ب مي باشد که براي پوست بسيار حائز اهميت است و باعث نرمي و لطافت پوست مي شود وهمچنين براي کمک به درمان پوست هاي خشک و حساس بسيار موثر است.

ویژگی ها

    کمک به درمان بيماري هاي قارچي و پسوريازيس

    کمک به رفع جوشهاي پوست بدن

    رفع خشکي و حساسيت و لطافت پوست

    جلوگيري از خارش و قرمزي پوست بدن

    جلوگیری از تعرق و بوی نامناسب بدن

    مناسب جهت مصرف بانوان و اقايان

    فاقد اس ال اس

روش مصرف

ابتدا بدن خود را با آب کاملا خيس نموده به مقدار کافي از شامپوي بدن اوفان اسموت درم را روي ليف يا اسفنج بريزيد و بعد به صورت دايره وار و ملايم به بدن خود بکشيد سپس به مدت يک دقيقه کف حاصل شده روي بدن بماند و بعد شستشو دهيد (در طي هر بار استحمام اين عمل را دو بار تکرار نماييد) در آخر استحمام براي بسته شدن منافذ پوست با آب سرد بدن خود را آبکشي نماييد.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو