توضیحات محصول

شوینده غیر صابونی

مناسب پوست چرب و جوشدار

آب به تنهایی قادر به از بین بردن چربی های اضافه و آلاینده ها از سطح پوست نیست و شما برای پاکسازی کامل پوست نیاز به استفاده از یک پاک کننده مناسب دارید. یکی از معروف ترین انواع پاک کننده ها صابون ها هستند. هزاران سال است که مردم از صابون به اشکال مختلف استفاده می کنند بدون آنکه بدانند علت برخی از مشکلات پوستی آنها همین صابون است زیرا صابون می تواند چربی طبیعی پوست را از بین ببرد و استفاده مکرر آن باعث التهاب و خشکی پوست می شود.

PH  طبیعی پوست بین 5 تا 6 می باشد در صورتی که PH تمام صابون ها بالاتر از 5/7 می باشد که باعث بر هم زدن تعادل PH پوست می شوند و به لایـه سطحـی پـوست آسیب می رسانند و همچنین باعث عوارضی چون درماتیت تماسی خشکی پوست و آکنه را تشدید می کند.

شرکت سیب گل نیلی با کادری مجرب و کارآمد و بهره گیری از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد اولیه، مفتخر به تولید سیندت ژل (پن مایع) اسموت درم گردید که این محصول فاقد سولفات و PH آن سازگار با پوست می باشد و علاوه بر پاک کنندگی بالا باعث لطافت و شادابی پوست نیز می گردد.

ترکیبات موثر:

     BISABOLOL 

یک ترکیب ضد التهابی و میکروبی معطر می باشد که از پوست بدن در برابر اثرات ناشی از استرس های روزانه که باعث ایجاد مشکلات می نماید جلوگیری می کند آژانس نظارتی آلمان بر گیاهان استفاده از این ماده را برای درمان التهاب و حساسیت های پوستی تصویب و تأیید نموده است.

    TEA TREE OIL

عصاره ی برگ چای سبز اثرات قابض و ضدمیکروبی دارد و با کنترل چربی پوست از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری می نماید و اثرات ضد التهابی این ماده از التهاب پوست و خـارش و قرمـزی پـوست نیـز جلوگیـری می نماید.

      SODIUM CAPROYL

این ماده یک ترکیب گیاهی می باشد که به عنوان یک عامل ضد میکروبی، پاک کننده در درمان جوش و آکنه پوست کمک می نماید و اثرات ضد التهابی نیز دارد.

     TRIETHYL CITRATE

یک ترکیب گیاهی که با کنترل چربی پوست از ایجاد آکنه و جوش جلوگیری نموده و در درمان خارش و قرمزی پوست که بر اثر عوامـل قارچی ایجاد گردیده کمک شایانی می نماید.

     SALIECYLIC ACID

اسید سالسیلیک به عنوان یک ترکیب لایه بردار و کراتولیتیک نقش موثر در لایه برداری سلول های مرده پوست دارد و با کاهش چربی پوست از خارش و التهاب و آکنه پوست جلوگیری نموده و باعث اکسیژن  رسانی بهتر به پوست نیز می گردد.

ویژگی ها:

کمک به رفع آکنه و کومدونها

ضد باکتری و ضد قارچ

شوینده غیر صابونی مناسب پوست های چرب و جوشدار

مناسب جهت شستشوی روزانه صورت و بدن

فاقد سولفات، مواد قلیایی، نمک و پارابن

کمک به رفع قرمزی پوست

جهت مصرف بانوان و آقایان

روش مصرف:

ابتدا پوست صورت یا بدن را با آب ولرم خیس نموده، سپس مقدار کافی از سیندت ژل اسموت درم را روی آن مالیده و به خوبی ماساژ دهید تا کف ایجاد گردد. پس از یک الی دو دقیقه آبکشی نموده و با یک حوله نرم و لطیف خشک نمایید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو