توضیحات محصول

تونیک تقویت کننده مژه

یکی از مشکلاتی که زیبایی چشمان ما را تحت تأثیر قرار می دهد ریزش مژه می باشد. همه ما هنگامی که با این اتفاق روبرو می شویم به دنبال یافتن دلیل و راه چاره این مشکل به مطب های پوست و مو مراجعه می کنیم. علائم زیادی در ریزش موهای مژه دخیل هستند از جمله ژنتیک، عفونت، التهاب لبه پلک ها، تغذیه نامناسب، رژیم های غذایی و لوازم آرایشی غیراستاندارد که موجب ضعیف شدن موهای مژه و در نتیجه ریزش آنها می شود. شرکت سیب گل نیلی با به کارگیری کادری مجرب و کارآمد و همکاری با کمپانی های اروپایی و استفاده از دستاوردهای روز دنیا در مورد مواد اولیه و اثر گذار، مفتخر به تولید تونیک ضد ریزش و تقویت کننده مژه فورتیفان اسموت درم گردید که این محصول علاوه بر جلوگیری از ریزش و رویش مجدد مژه به بلندتر شدن و پر پشت شدن مژه نیز کمک می نماید.

ترکیبات موثر:
LAMINARIA DIGITATA EXTRACT
PELVETIA CANALICULATA EXTRACT
بایوانرژایزر مشتقی است از عصاره دو نوع جلبک دریایی که در منطقه ای در فرانسه می روید به نام های پلوتیا کانالیکولاتا و لامیناریا دیجیتاتا که حاصل تکنولوژی بایوتک مارین شرکت فرانسوی سپیک می باشد و به عنوان یک محرک رشد مو کمک شایانی در رشد و رویش مجدد موهای مژه می نماید.

DEXPANTHENOL
پرو ویتامین B5 یکی از ویتامین هایی است که می تواند به داخل پوست نفوذ کند و رطوبت پوست را تأمین نماید و باعث گردش خون مویرگی در ریشه مو شده و باعث استحکام و پرپشت شدن موی مژه نیز می گردد.

APIGENIN
به عنوان یکی از مهم ترین ترکیبات گیاهی که اثرات بسیار زیادی در درمان ریزش موی مژه ایفا می نماید و باعث افزایش مقاومت فولیکول های مو در برابر آسیب های محیطی و جلوگیری از ریزش موی مژه در برابر عواملی همچون استرس، التهاب و غیره میگردد و کمک شایانی به رشد موهای سالم نیز می نماید.

OLEANOLIC ACID
این ماده علاوه بر این که نقش قابل توجهی در درمان و پیشگیری از ریزش مو ایفا می کند از نازک شدن موهای مژه جلوگیری نموده و باعث رویش مجدد موی مژه از دست رفته حتی با علل ژنتیکی نیز می گردد.

GINKGO
گیاه جینکو بیلوبا معروف به درخت چهل سکه یک درخت بسیار قوی است که بیشتر از 1000 سال عمر می کند و قدمت این گیاه به عصر دایناسورها برمی گردد و این گیاه مقاومت بی نظیری در برابر آلودگی ها، باکتری ها و ویروسها از خود نشان می دهد . عصاره ی این گیاه سبب افزایش گردش خون در رگهای خونی شده و باعث بهبود عملکرد فولیکولهای مو و تغذیه رسان بهتر موهای مژه می گردد و این عملکرد باعث اکسیژن رسانی بیشتر به ریشه مو شده و باعث رشد موهای سالم و محکم می گردد.

MYRTLE EXTRACT
عصاره مورد از درختچه مورد تهیه می شود و زیستگاه اصلی این درختچه آفریقای شمالی و اروپا می باشد. نکته جالب که این درختچه در تمام فصول سال سبز می باشد، عصاره این گیاه دارای مقادیر زیادی ترکیبات خاص به نام های لینولئیک و او لئیک می باشدو باعث پر پشت نمودن مو شده و به ترمیم آسیب های مواد شیمیایی روی پوست سر کمک شایانی می نماید.

BIOTINOYL TETRAPEPTIDE
یک ماده بسیار فعال و مؤثر که باعث گردش خون در فولکولهای مو شده و DHT را کاهش می دهد و لامینین5 را تحریک کرده و موها را در فولیکول مو ثابت نگه می دارد و طبق تحقیقات و آزمایش های صورت گرفته روی افراد با استفاده این ماده مژه ها پس از 30 روز 17 درصد بلند تر و 19 درصد ضخیمتر شده است.

روش مصرف:
دارای مواد موثر جهت افزایش ضخامت تارهای مژه
تقویت و تغذیه فولیکول مو
کمک به رویش مجدد مژه و ضخیم کننده
جلوگیری از ریزش مژه
رویش مجدد مژه های از دست رفته
مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

روش مصرف:
پس از تمیز نمودن کامل مژه و محلول فورتیفان
اسموت درم را روی مژه خود زده . در طول درمان روزانه دوبار از این تونیک استفاده نمایید.توجه داشته باشید که بعد از مصرف محلول حداقل 3 ساعت از شستن مژه خودداری فرمایید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو