توضیحات محصول

تونیک ضد شوره
مناسب انواع مو

شوره یا سبوره از مشکلات شایع پوست سر محسوب می گردد. افزایش سرعت رشد سلول های پوست سر با ریزش زیاد سلول های مرده منجر به بروز شوره می گردد و و یکی از اصلی و موثرترین قارچ ها که باعث شوره می شود درماتیت سبورئیک ( اگزمای سبوره ) نام دارد که فعالیت زیاد این قارچ باعث شوره به همراه خارش و التهاب می گردد. دلیل بعدی که می توان به آن اشاره نمود سبوم ترشح شده از غدد سبابه است که باعث نرمی موها و پوست سر می گردد اما تجمع چربی ها باعث جذب باکتری و غبار و دوده و سلول های مرده بر روی موها و پوست سر می گردد که خود عامل بروز شوره و حساسیت پوست سر می باشد.
شرکت سیب گل نیلی با تحقیقات متخصصین زبده و مجرب خود و به کارگیری مواد موثر و به روز دنیا مفتخر به تولید تونیک ضد شوره کراتوفان اسموت درم گردید که این محصول علاوه بر درمان کامل اتواع شوره مقاوم به درمان خشک و چرب باعث ترمیم خارش و قرمزی پوست سر نیز می شود.

ترکیبات موثر
SODIUM CAPROYL
این ماده یک ترکیب گیاهی می باشد که به عنوان یک عامل ضد میکروبی و آکنه، پاک کننده، ضدشوره و ضدالتهابی عمل می نماید.
PIROCTONE OLAMINE
پیروکتون اولامین به علت تاثیر بهتر و فاقد عارضه بودن جایگزین زینک پیریتون در شامپو و تونیک های ضد شوره شده است. این ماده به عنوان یک ترکیب ضد قارچ و ضد باکتری پوست سر را در برابر میکرو ارگانیسم های بیماری زا محافظت می نماید و به عنوان یک ترکیب ضدشوره در کاهش التهاب پوست سر و رفع پوسته پوسته شدن پوست سر موثر است.
BISABOLOL
یک ترکیب ضدالتهابی و ضدمیکروبی معطر می باشد که در درمان شوره سر و محافظت از پوست سر در مقابل اثرات ناشی از استرس های روزانه تاثیر بسزایی دارد. آژانس نظارتی آلمان بر گیاهان، استفاده از این ماده را برای درمان التهاب پوست سر تایید و تصویب نموده است.
TRIETHYL CITRATE
یک ترکیب گیاهی که در درمان شوره، باعث کنترل ترشحات چربی پوست سر می گردد و از خارش و قرمزی پوست سر که بر اثر عوامل قارچی به وجود آمده جلوگیری می نماید و در کمک به درمان بیماران درماتیت سبورئیک نقش بسزایی دارد.
ZINC PCA
زینک پی سی ای علاوه بر تنظیم میزان ترشحات غدد چربی پوست سر خاصیت ضد باکتری و ضدقارچ دارد. این ماده مانع از ایجاد بوی نامناسب پوست سر می گردد.
TEA TREE EXTRACT
عصاره برگ چای سبز دارای اثرات قابض و ضدمیکروبی است و مانع تشکیل شوره روی پوست سر می گردد. خاصیت دیگر عصاره چای سبز اثرات ضدالتهابی و ضدخارش آن می باشد که کمک شایانی به درمان بیماران مبتلا به درماتیت سبورئیک می نماید.
SALICYLIC ACID
اسید سالیسیلیک به عنوان یک ترکیب لایه بردار و کراتولیتیک نقش موثری را در رفع شوره های چسبنده پوست سر ایفا می کند. این ماده با لایه برداری موثر سلول های مرده سطح پوست سر را پاک نموده و مانع از تشکیل شوره بر روی پوست سر می گردد.
THYM EXTRACT
عصاره آویشن تأثیر بسزایی در کاهش شوره و علائم همراه آن مانند التهاب و خارش ایفا می نماید.
LAVENDER EXTRACT
قدمت گیاه اسطوخودوس به 2500 سال قبل بر می گردد. عصاره این گیاه با خاصیت ضدباکتری و ضد التهابی برای جلوگیری و درمان شوره سر بسیار موثر بوده و خواص ضدالتهابی این ماده باعث کاهش خارش و قرمزی پوست سر می گردد.

ویژگی ها
رفع کامل انواع شوره های مقاوم به درمان
جلوگیری و کمک به رفع خارش و قرمزی و التهاب پوست سر
جلوگیری از رشد باکتری ها و قارچ های مولد شوره
لایه برداری قارچ ها و باکتری های پوست سر
بدون چسبندگی مو و پوست سر بعد از استفاده از تونیک
بدون نیاز به شستشو
مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

روش مصرف:
این محلول را در طول درمان هفته ای 4 بار مصرف نمایید به طوری که 5 الی 6 پاف به کف سر اسپری کنید و یک دقیقه ماساژ دهید . بعد از درمان کامل هفته ای 2 بار مصرف گردد. برای نتیجه بهتر قبل از مصرف با شامپوی ضدشوره کراتوفان اسموت درم موهای خود را شستشو دهید. این محلول بعد ازاستفاده نیاز به شستشو ندارد. قبل از مصرف بطری را تکان دهید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو