توضیحات محصول

تونیک مو های ریزش دار

موی انسان از یک ترکیب پروتئینی به نام کراتین ساخته شده، ریزش روزانه 50 تا 100 عدد تار مو ریزش طبیعی محسوب می شود . به طور کلی هر تار مو دارای یک سیکل سه مرحله ای است . فاز اول فاز رشد (اناژن) که مو شروع به رشد فعالیت می کند فاز دوم فاز استراحت (کاتاژن) که فعالیت فولیکولها کمتر شده ولی با ریشه ارتباط قطع نمی شود و فاز سوم فاز ریزش (تلوژن) که مرحله پایانی چرخه مو می باشد. به صورت طبیعی هر فرد بالغ 80 % مو ها در فاز رشد 10% در فاز استراحت و 8%در فاز ریزش موهایشان می باشد.
عوامل زیادی باعث می گردند که درصد فاز رشد و استراحت مو را پایین آورده و درصد فاز ریزش را بالا ببرند از جمله این موارد می توان به وراثت، عوامل محیطی بارداری، تغذیه و عوامل دیگر می توان اشاره نمود و با توجه به عوامل مختلف در ریزش و آسیب مو باید با ریشه یابی، علل آن را پیدا نمود و سعی در کاهش علل آن داشت . شرکت سیب گل نیلی با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از دستاورد های روز دنیا در مورد مواد موثر، مفتخر به تولید تونیک ضد ریزش فورتیفان اسموت درم مناسب افراد با موهای چرب ، خشک گردید که حاوی جدید ترین و اثر بخش ترین ترکیبات ضد ریزش موی سر می باشد. که علاوه بر تقویت رشد فولیکول های ضعیف مو باعث جلوگیری از ریزش موی سر و رویش مجدد مو میگردد.

ترکیبات موثر
CAFFEINE
کافئین موجود در تونیک فورتیفان اسموت درم موجب حفظ فولیکول های مو در برابر آثار مخرب DHT(نازک شدن و ریزش موی سر) می شود و با افزایش گردش خون در اطراف فولیکول ها باعث رشد و ترمیم ریزش موی زودرس می شود.

APIGENIN
به عنوان یکی از مهم ترین ترکیبات گیاهی برای جلوگیری از ریزش و رویش مجدد موی سر به شمار می آید و باعث افزایش مقاومت فولیکول های مو در برابر آسیب های محیطی و جلوگیری ازریزش مو در برابر عواملی همچون استرس،التهاب و غیره میگردد و کمک شایانی به رشد موهای سالم نیز می نماید.

OLEANOLIC ACID
این ماده علاوه بر مبارزه با فولیکول پیری و تقویت ریشه مو خواص آنتی اکسیدانی دارد که برای مو بسیار مفید می باشد و باعث جلوگیری از آسیب های ناشی از DHT می شود.
SAW PALMETTO
عصاره گیاهی به همین نام که از گیاهان بومی آمریکا محسوب می شود.تحقیقات نشان داده که این ماده آنزیم آلفاردوکتاز که عامل تبدیل تستوسترون به DHTمی باشد را مسدود می کند و باعث جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو می شود.
GINKGO EXTRACT
یکی از قدیمی ترین گونه های گیاهی به جا مانده در جهان که قدمت این گیاه بیش از 200 سال تخمین زده شده عصاره این گیاه سرشار از فلاونوئیدها می باشد که به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی فولیکول های مو را در برابر آسیب های محیطی محافظت می نماید.
TEA TREE EXTRACT
عصاره برگ چاي سبز داراي اثرات قابض و ضد ميکروبي است و اثرات ضد التهابي و ضد خارش آن کمک شاياني به درمان بيماران مبتلا به درماتيت سبورئيک مي نمايد.
ROSEMARY EXTRACT
عصاره رزماری باعث کاهش هورمون مخرب دی هیدروتستوسترون بر ریشه مو شده و خونرسانی به ریشه مو را افزایش می دهد و حاوی امگا6 و آنتی اکسیدان و خاصیت ضدقارچی و باکتری آن باعث کاهش ریزش مو و رویش مجدد مو می گردد.
MAIDENHAIR EXTRACT
این عصاره از گیاهی سرخسی و پایا که خواص آنتی اکسیدانی دارد گرفته شده که خواص فراوانی برای مو و پوست سر را داراست از جمله این خواص می توان به محکم شدن ریشه مو و کمک به درمان بیماری مولیسیک(ریزش دایره مو) اشاره نمود.
SILK PROTEIN
پروتئین ابریشم یکی از موثرترین ترکیبات برای تقویت ونگهداری پوست و مو می باشد که با ایجاد یک لایه محافظ روی پوست سر از آسیب های محیطی که باعث ریزش مو می گردد جلوگیری می نماید.
PANTHENOL
پرو ویتامین B5 به عنوان یکی از مهم ترین ماده ها برای تغذیه و رطوبت رسان پوست سر محسوب میگردد این ماده با نفوذ بر محور مو برای استحکام مو مفید و رطوبت پوست سر را تامین می نماید و باعث تقویت و رویش مجدد موهای آسیب دیده می گردد.

ویژگی ها:
کمک به رفع ریزش موی سربا علل مختلف(اندروژنیک و غیر اندروژنیک)
تقویت رشد فولیکول های موی سر.
افزایش جریان خون مویرگی پوست سر و تقویت پیاز مو .
محرک رویش مجدد مو.
بدون چسبندگی مو و پوست سر.
بدون نیاز به شستشو.
مناسب جهت مصرف آقایان و بانوان.

روش مصرف:
این محلول را یک بار در شبانه روز مصرف نمائید.به طوری که 5 الی 6 پاف به کف سر اسپری کنید و یک دقیقه ماساژ دهید و بعداز درمان هفته ای 2 الی 3 بار مصرف نمائید. بهترین زمان برای مصرف هنگام شب قبل از خواب می باشد وبرای گرفتن نتیجه بهتر قبل از استفاده تونیک ضدریزش بهتر است سر خود را با شامپوی ضدریزش فورتیفان اسموت درم شستشو دهید.قبل از مصرف بطری را تکان دهید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو