توضیحات محصول

تونیک تقویت کننده ابرو


موی انسان از یک ترکیب پروتئینی به نام کراتین ساخته شده و باید بدانیم موی ابرو به مانند تمام موهای بدن اعم از موهای سر, مژه و غیره که از بدو تولد وجود داشته اند یا موهای وابسته به هورمون های جنسی می توانند تحت تاثیر عوامل مختلف دچار ریزش شوند.عوامل مختلفی در ریزش موی ابرو نقش دارند از جمله کمبود مصرف ویتامین و پروتئین,عوامل ارثی,کمبود روی(زینک),سوء تغذیه و استرس و عوامل محیطی و غیره باعث ریزش و نازک شدن موهای ابرو می گردد که شایع ترین کندن یا همان برداشتن ابرو است که در خانم ها بیشتر نمود می کند.شرکت سیب گل نیلی با به کار گیری کادری مجرب و کارآمد و با بهره گیری از مواد موثر روز دنیا مفتخر به تولید تونیک ضد ریزش و تقویت کننده ابرو فورتیفان اسموت درم گردید که این تونیک علاوه بر جلوگیری از ریزش و تقویت تارهای ضعیف ابرو باعث رویش مجدد موهای از دست رفته ابرو نیز می گردد.

ترکیبات موثر:

CAFFEINE
کافئین موجود در تونیک ضد ریزش و تقویت کننده ابروی فورتیفان اسموت درم موجب حفظ فولیکول های مو در برابر آثار مخرب DHT(نازک شدن و ریزش موی ابرو)می شود و با افزایش گردش خون در اطراف فولیکول ها باعث رشد و ترمیم ریزش موهای ابرو می شود.

APIGENIN
به عنوان یکی از مهم ترین ترکیبات گیاهی که اثرات بسیار زیادی در درمان ریزش موی ابرو ایفا می نماید و باعث افزایش مقاومت فولیکول های مو در برابر آسیب های محیطی و جلوگیری از ریزش موی ابرو در برابر عواملی همچون استرس، التهاب و غیره میگردد و کمک شایانی به رشد موهای سالم نیز می نماید.

OLEANOLIC ACID
این ماده علاوه بر مبارزه با فولیکول پیری و تقویت ریشه ابرو خواص آنتی اکسیدانی دارد که برای مو بسیار مفید می باشد و باعث جلوگیری از آسیب های ناشی از DHT می شود.

SAW PALMETTO
عصاره گیاهی به همین نام که از گیاهان بومی آمریکا محسوب می شود.تحقیقات نشان داده که این ماده آنزیم آلفاردوکتاز که عامل تبدیل تستوسترون به DHTمی باشد را مسدود می کند و باعث جلوگیری از ریزش ابرو و رویش مجدد ابرو می شود.

ROSEMARY EXTRACT
عصاره رزماری باعث کاهش هورمون مخرب دی هیدروتستوسترون بر ریشه مو شده و خونرسانی به ریشه مو را افزایش می دهد و حاوی امگا6 و آنتی اکسیدان و خاصیت ضدقارچی و باکتری آن باعث کاهش ریزش مو و رویش مجدد مو می گردد.

L-ARGININE
به عنوان مهم ترین اسید آمینه ضروری ضمن تقویت ریشه ابرو باعث افزایش مقاومت فولیکول های موی ابرو در برابر آسیب های محیطی و کمک شایانی به رشد موهای سالم می نماید.

ZINC PCA
زینک پی سی ای یک ترکیب بسیار موثر کنترل کننده ترشحات غدد سبابه (غدد چربی) به حساب می آید که این ترکیب منجر به تنظیم ترشحات چربی و التهابات پوست و مو می گردد و خاصیت ضد باکتریالی این مواد باعث کاهش ریزش ابرو می گردد.

ویژگی ها:

دارای مواد موثر جهت افزایش ضخامت تارهای ابرو
تقویت و تغذیه فولیکول مو
کمک به رویش مجدد ابرو و ضخیم کننده موهای آسیب دیده
جلوگیری از ریزش موی ابرو
رویش مجدد موهای از دست رفته ابرو
مناسب جهت مصرف بانوان و آقایان

روش مصرف:
پس از تمیز نمودن کامل ابرو محلول فورتیفان اسموت درم را روی ابروی خود زده و به آرامی به مدت یک دقیقه ماساژ دهید در طول درمان روزانه دوبار از این تونیک استفاده نمایید.توجه داشته باشید که بعد از مصرف محلول حداقل 3 ساعت از شستن ابرو خودداری فرمایید.

اسموت درم smooth derm | محصولات تخصصی مراقبت از پوست و مو